Často kladené otázky

Ano. Místo a rychlost studování je jen na vás. Doporučujeme sledovat i živá vysílání, na kterých provádíme skupinový koučink. Popřípadě požádejte lektora o osobní vedení - tak pro sebe získáte nejvíc.

Vzhledem k tomu, že po zaplacení získáte přístup ke všem lekcím najednou, peníze nevracíme. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni, proto nám napište na kancelar@evolucevztahu.cz a společně se podíváme, co vám chybí a jak vás můžeme podpořit. Peníze jsou pro nás vždy vaším závazkem, že skutečně chcete změnu.

Splátky běžně nenabízíme, protože po přihlášení do kurzu získáváte veškerý studijní materiál. Než se rozhodnete kurz absolvovat, kontaktujte nás a věříme, že najdeme společnou cestu, jak vyřešit váš zájem. Vážíme si každého, kdo chce studovat a proměnit svůj život. Peníze jsou pro nás vždy vaším závazkem, že skutečně chcete změnu. Vždy jsme se s lidmi, kteří chtěli studovat, dohodli, aby mohli studovat.

Naše kurzy vyžadují intelektuální úsilí. Proto jejich náročnost se dá měřit tím, jak moc jste odhodlaní obsah kurzů objevovat. Neznáme člověka, který by naše kurzy nedokázal pro sebe objevit, ale znamy spoustu lidí, kteří je od samého začátku začali hodnotit a porovnávat a tím přišli o příležitost objevit něco, co nevědí, že nevědí. Otestovali jsme naše kurzy na našich dětech a zvládli to stejně a v některých případech i lépe než dospělí. Nehledejte náročnost. Zaměřte svou pozornost na ochotu objevovat a zvládat prezentovanou látku na mistrovské úrovni.

Pokud chcete studovat jen online kurzy, kde není interakce s lektorem nebo koučem, tak vám stačí mobilní telefon, tablet, notebook nebo PC v základní výbavě. V případě, že chcete být součástí koučování nebo skupinových koučinků, budeme vyžadovat, abyste měli webovou kameru a kvalitní mikrofon. Zvuk je to nejdůležitější. Když vás špatně nebo vůbec neuslyšíme, tak vám nemůžeme pomoci.

Pro tento účel jsme vytvořili speciální podstránku s nápovědou, kde na základě dotazů našich klientů doplňujeme jednotlivé textová, grafické nebo video návody. 

Ano. Celá škola evoluce vztahů běží na aplikaci Uteach.io. Využíváme její platformu a aplikace na mobilní zařízení. Vyberte si druh zařízení:


GooglePlay   AppStore