Zpět do kurzu
světlý režimTmavý režim

Tento kurz je praktickou příručkou, nikoliv teoretickým spisem informací o důvěře. Například se dozvíte:
 
  • Jak zamezit vzniku cyklu nedůvěry, který způsobuje vyhýbání, bránění, odporování, obviňování, stěžování, odsuzování, drbání, klábosení, akceptování nejhoršího, zadržování informací a nápadů, útočení, obhajování ochranných opatření.
  • Jak rozeznat a uzemnit negativní subjektivní hodnocení, které je nejčastějším zdrojem narušení důvěry. Subjektivní hodnocení je totiž zabijákem důvěry.
  • Jak podporovat a budovat ve vašem týmu/rodině náladu podporující důvěru a jaké nálady naopak podkopávají důvěru.
  • Naučíme vás, jak sami sobě a ostatním proměnit blbou náladu.
  • Získáte návody a postupy, jak budovat důvěryhodnou síť konverzací, které budují a udržují autentickou důvěru.
  • Objevíte 5 oblastí důvěryhodnosti, které každý, s kým přijdete do styku, u vás hodnotí a posuzuje, což ovlivňuje vaši důvěru. Díky tomu se stanete důvěryhodným člověkem a zdrojem autentické důvěry.
  • Provedu vás praxí ověřenou metodou, jak překonat narušení důvěry, abyste mohli obnovit důvěru a dále udržovat vysokou úroveň autentické důvěry.
 
Poskytnu vám nástroje a myšlenky, jak poznat, že dochází k narušení důvěry, jak ji obnovit, budovat a udržovat.
Budete mít možnost objevit, jak transformací důvěry ve vaší společnosti můžete nepředstavitelně zvýšit produktivitu, spokojenost a dobrou náladu podporující důvěru – úspěch.
 
Firmy, týmy, rodiny, sportovní kluby, ale i státy, které se prokazují vysokou úrovní autentické důvěry jsou úspěšní a dosahují výsledků, o kterých si ostatní říkají, že nechápou, jak je to možné.
 
Slibuji vám, že po absolvování kurzu budete mít možnost dosáhnout toho, na čem vám fundamentálně záleží a co je pro vás skutečně důležité.